پیمانه های پلاستیکی

پیمانه پلاستیکی

پیمانه های پلاستیکی

پیمانه های پلاستیکی از ملزومات بسیار پرمصرفی هستند که همواره در کنار ظروف محصولات مختلفی چون شیر خشک،مکمل ها ورزشی، داروها و بسیاری محصولات غذایی و صنعتی دیگر  به خصوص همراه انواع جارهای پت و پلی ایتلن مورد استفاده قرار می گیرند. از پیمانه های پلاستیکی پلاستیکی برای پیمانه کردن و اندازه گیری انواع محصولات پودری مانند شیر خشک، مکمل های ورزشی، داروها و مکمل های دامی و انسانی، پودرهای شوینده و سایر محصولات پودری استفاده می گردد. در حال حاضر این پیمانه 5 گرمی، پیمانه 30 گرمی و 40 گرمی از جنس پلی پروپیلن و با رنگ شفاف در  تولید می گردند. تولید این محصول به صورت رنگی نیز ممکن بوده و بر اساس سایز اسکوپ می تواند بین 20 تا 50 هزار عدد حداقل تولید آن متغییر باشد.

انواع پیمانه های پلاستیکی

در حال حاضر این شرکت تولید 3 نوع مختلف پیمانه های پلاستیکی را به صورت روتین انجام می دهد. اولین نوع که پر مصرف ترین نیز می باشد، پیمانه شیرخشکی ته صاف، یا همان پیمانه 11 سی سی می باشد. این محصول در دو مدل دسته بلند و دسته کوتاه تولید می گردد. نوع دسته کوتاه دارای دسته ی 5 سانتیمتری و نوعدسته بلند آن دارای دساته 9 سانتی متری می باشد. بعلت دانه بندی ریز محصولات پودری، هنگام پر کردن پیمانه ممکن است مقداری هوا زیر پودر محبوس شود و باعث گردد که پیمانه بصورت کامل پر نگردد. برای رفع این مشکل، حفره ای زیر پیمانه تعبیه گردیده که امکان خروج هوای محبوس شده ایجاد کرده و باعث پر شدن کامل پیمانه پلاستیکی می گردد.

از دیگر حجم های تولیدی این شرکت به پیمانه پلاستیکی 70 و 80 سی سی (پیمانه 30 گرمی و 40 گرمی) می توان اشاره نمود. پیمانه 70 سی سی حدود 30 تا 35 گرم و نوع 80 سی سی حدود 35 تا 40 گرم محصول را در در خود جای می دهند. معمولاً مشتریان محترم هنگام جستجو بجای ملاک قرار دادن حجم پیمانه به سی سی، با مقدار گرماژ مورد نظر محصول خود اقدام به جستجو می نماید. از آنجاییکه محصولات متنوعی با چگالی و اوزان حجمی متفاوت در بازار وجود دارد، اعلام حجم و وزن قابل برداشت با پیمانه های پلاستیکی به گرم کمی دشوار است ولی به طور متوسط برای پودرهای معمول موجود در بازار اعم از مکمل، شیرخشک، پودرهای شوینده و غیره می توان به طور تقریبی وزن قابل برداشت با  پیمانه را کمی کمتر از نصف حجم آن به سی سی در نظر گرفت. به همین دلیل این محصولات به پیمانه های 5 گرمی، 30 گرمی و 40 گرمی نیز در بازار مشهور گردیده اند.

حداقل سفارش

تفاوتی نمی کند که محصول مورد نیاز قوطی پت، پلی اتیلن و یا پیمانه های پلاستیکی باشند. اگر هر کدام از این محصولات در انبار مجموعه موجود باشند امکان سفارش تعداد پایین از این محصولات وجود خواهد داشت. اما در صورتیکه هر یک از این محصولات در انبار مجموعه وجود نداشته باشد هر محصول دارای یک حداقل سفارش قابل تولید می باشد. برای پیمانه های پودری تعداد سفارش به شرح زیر می باشد:

پیمانه 11 سی سی

حداقل سفارش خرده فروشی (در صورت موجود بودن در انبار): 2.000 عدد

حداقل تعداد قابل تولید (در صورت عدم موجودی در انبار): 20.000 عدد

پیمانه های 70 و 80 سی سی

حداقل سفارش خرده فروشی (در صورت موجود بودن در انبار): 1.000 عدد

حداقل تعداد قابل تولید (در صورت عدم موجودی در انبار): 10.000 عدد

بجز این پیمانه، پیمانه شیرخشکی دسته کوتاه، پیمانه 70 سی سی و پیمانه 80 سی سی نیز در این مجموعه در حال تولید می باشد. همچنین در صورت نیاز به سیل های القایی برای پلمپ جارهای مکمل دارید می توانید به سایت بازرگانی زمانی مراجعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button