اسپری تریگر شیشه شور

اسپری تریگر

اسپری تریگر یکی دیگر از انواع افشانه های محلول می باشد. تفاوت اسپری تفنگی با اسپری های رقیق پاش انگشتی اهرم (ماشه) یا دسته ای ایست که با فشردن آن عمل پاشش محلول اتفاق می افتد. از افشانه های تفنگی همانند اسپری های دئودورانتی در صنایع  بسیار متفاوتی استفاده می گردد. طی سالهای گذشته با شیوع ویروس کرونا، استفاده از این محصولات بصورت چشمگیری افزایش یافته است. این محصول را همراه با بطری های پت و پلی اتیلن (معمولا با بطری های 120 سی سی تا یک لیتری) استفاده می نمایند. بعلت استفاده از این محصول در صنایع مختلف جنس قطعات مختلف تشکیل دهنده ی آن می بایست با محصولات مختلفی مانند خوشبو کننده ها، الکل و محلول های ضد عفونی کننده، مواد آرایشی و بهداشتی و برخی روان کننده ها سازگار بوده و نیز دوام کافی برای پاشش محلول مورد نظر بصورت یکنواخت، بدون قطعی و بدون نشتی داشته باشد.

موارد استفاده از اسپری تریگر

موارد استفاده از افشانه تفنگی بسیار متنوع بوده و از محصولات غذایی تا ضدعفونی کننده ها را در بر می گیرد. برخی از موارد استفاده در ادامه آمده است.

  • خشبو کننده ها
  • ضدعفونی کننده های دست و سطوح
  • پاک کننده های خانگی و صنعتی (چرم، داشبورد، کفش، شیشه شوی…)
  • مواد غذایی (اسپری روغن، سرکه و آبلیمو، زعفران)

قیمت اسپری تریگر

همانند تمام محصولات دیگر، قیمت افشانه های تفنگی نیز متاثر از فاکتورهای متعددی می باشد. وارداتی یا تولید داخل افشانه، کیفیت قطعات تشکیل دهنده، طول نی، قطر دهانه و تعداد سفارش می توانند از فاکتور تعیین کننده قیمت اسپری تریگر باشند. هر قدر مقدار سفارش بیشتر باشد بالطبع امکان پیشنهاد قیمت پایین تر و مناسب وجود خواهد داشت و بالعکس برای سفارشات خرده فروشی افشانه آب پاش شیشه شوی و الکل قطعا قیمت، قیمت بالاتری خواهد بود. همکاران ما در بخش بازرگانی مجموعه داروپک اقدام به واردات تریگر چینی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت نموده اند. لازم به ذکر است که قیمت یکی از گزینه هایی است که هنگام انتخاب هر محصول می بایست به آن توجه نمود. قیمت و کیفیت گزینه هایی هستند که باید همزمان و در کنار همدگیر مورد توجه قرار بگیرند. محصولی با قیمت پایین که از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد می تواند براحتی به اعتبار تولید کننده و محصول خدشه وارد نماید و دست رقبا را برای گرفتن بازار باز نماید.

تنوع محلول پاش ها بر اساس قطر دهانه

همانند افشانه های انگشتی، اسپری های تریگر نیز دارای دهانه های متفاوتی مانند دهانه 18، 20، 24 و 28 می باشد. به سایزهای 18، 20 و 24 مینی تریگر و به دهانه ی 28 آن تریگر می گویند. این محصولات در دو رنگ پر مصرف سفید و مشکی وارد می گردند که رنگ سفید با اختلاف بسیار زیاد مصرف بیشتری دارد. سایر رنگها مانند سبز، زرد، قرمز، آبی و صورتی نیز در بازار موجود می باشد. در صورتی که محصول شما با افشانه کناری و با درب غیر آب بند تولید می کردد برای پلمپ درب بطری می توانید از واشر های سیل القایی استفاده نمایید.