پیمانه پلاستیکی

از انواع مختلف پیمانه پلاستیکی برای اندازه گیری محصولات بسیار متنوعی استفاده می گردد. بسیاری از داروها، مکمل ها، مواد غذایی، ادویه جات، مواد شیمیایی و آزمایشگاهی ….برای توزین و اندازه کردن به پیمانه هایی در حجم های مختلف نیاز دارند. مجموعه ی تولیدی داروپک امکان تامین این محصول را در حجم های ۱۱سی سی، ۷۰ و ۸۰ سی سی دارا می باشد. این محصول از ماده اولیه پلی پروپیلن (PP) تولید شده و به همین دلیل شفاف می باشد اما امکان تولید این محصول بصورت رنگی نیز در تیراژ های بالا وجود دارد. در صورتی که محصولی دارید که قبل از مصرف نیاز به اندازه گیری دارد می توانید از این محصولات در کنار بسته بندی خود نیز استفاده نمایید. برای مشاهده سایر محصولات پلاستیکی و سیل القایی این شرکت می توانید از سایت دیگر ما دیدن بفرمایید.

اغلب مشتریان هنگام انتخاب این پیمانه ها از وزن مورد نیاز خود برای مشخص نمودن پیمانه استفاده می نمایند. به عنوان مثال پیمانه ۵ گرمی، پیمانه ۳۰ گرمی یا ۳۵ گرمی، پیمانه ۴۰ گرمی  و غیره. باید توجه نمود که هر محصول دارای وزن حجمی و چگالی خاص خود می باشد و توسط یک پیمانه خاص مقدار متفاوتی از دو محصول با دو وزن حجمی متفاوت می توان پیمانه نمود. به عنوان مثال شکر و آرد را در نظر بگیرید. ممکن است در پیمانه ۷۰ سی سی ۳۰ گرم شکر جا بگیرد ولی در همین پیمانه به علت دانه بندی بسیار ریز تر و متراکم تر ۳۵ گرم آرد جا بگیرد.

پیمانه های ۱۱ سی سی این مجموعه دارای ۲ تیپ دسته ی کوتا (۵ سانتی) و بلند (۱۰ سانتی) می باشند اما پیمانه های ۷۰ و ۸۰ سی سی فقط یک تیپ دسته کوتاه ۵ سانتی دارند. در ضمن زیر پیمانه های ۱۱ سی سی یک حفره برای خروج هوا و پر شدن بهتر و کامل تر پیمانه در نظر گرفته شده است.