پیمانه پلاستیکی

پیمانه پلاستیکی

پیمانه پلاستیکی از ملزومات پرمصرفی است که همواره در کنار ظروف پلاستیکی به خصوص همراه انواع جارهای پت مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول برای اندازه کردن و انواع محصولات پودری مانند شیر خشک، مکمل های دامی و انسانی، مکمل های ورزشی، پودرهای شوینده و سایر محصولات پودری استفاده می گردند. در حال حاضر این پیمانه ها از جنس پلی پروپیلن و با رنگ شفاف تولید می گردند. در صورت نیاز به تولید این پیمانه ها با سایر رنگها می بایست سفارش های پرتیراژ برای پیمانه پلاستیکی ثبت نمود.

حجم های موجود

در حال حاضر شرکت داروپک در حال تولید انواع پیمانه های پلی پروپیلن (PP) با حجم های 11 سی سی (پیمانه شیرخشکی)، 70 سی سی و 80 سی سی می باشد. معمولاً مشتریان محترم هنگام جستجو بجای ملاک قرار دادن حجم به سی سی، با مقدار گرماژ مورد نظر محصول خود اقدام به جستجو می نماید. از آنجاییکه محصولات مختلفی با وزن های حجمی متفاوت در بازار وجود دارد اعلام حجم و وزن قابل برداشت با پیمانه پلاستیکی به گرم کمی دشوار است ولی به طور متوسط برای پودرهای معمول موجود در بازار اعم از مکمل، شیرخشک، شوینده و غیره می توان به طور تقریبی وزن قابل برداشت با هر پیمانه را کمی کمتر از نصف حجم آن به سی سی اعلام کرد. به عنوان مثال با پیمانه 11 سی سی می توان حدود 5 گرم شیر خشک را در یک نوبت پیمانه نمود.

حداقل سفارش پیمانه پلاستیکی

تفاوتی نمی کند که محصول مورد نیاز قوطی پت، پلی ایتلن و یا پیمانه PP باشد. اگر هر کدام از این محصولات در انبار مجموعه موجود باشند امکان سفارش تعداد پایین از این محصولات وجود خواهد داشت ولی در صورت عدم موجودی در انبار هر محصول دارای یک حداقل سفارش قابل تولید می باشد که این حداقل در صفحه ی مربوط به هر محصول ذکر گردیده است. برای دیدن سایر محصولات وارداتی از بخش بازرگانی مجموعه ما دیدن بفرمایید.