مینی تریگر ۲۴ شفاف

اسپری مینی تریگر 24 شفاف

مینی تریگر ۲۴ شفاف

از مینی تریگر ۲۴ شفاف و یا مینی تریگر ۲۴ سفید می توان برای اسپری کردن انواع شوینده های خانگی و صنعتی (شیشه شوی، پاک کننده سطوح) ضد عفونی کننده های مختلف، خشبو کننده ها، دئودورانت (بادی اسپلش) و بسیاری از محصولات استفاده نمود.

اسپری مینی تریگر معمولا برای دهانه های ۲۰ و ۲۴ میلیمتر تولید شده و قابل استفاده همراه با بطری های پلی اتیلن، پت و پلی پروپیلن می باشند. ترگیر اسپری های این مجموعه وارداتی از کشور چین بوده و در پک های ۱۰۰۰ عددی قابل ارسال می باشند. جهت راحتی استفاده این محصول با نی بلند وارد شده و مصرف کنندگان می توانند با توجه به ارتفاع بطری محصول خود، سایز نی را تنظیم نمایند.

اسپری مینی تریگر ۲۴ سفید

کپ اسپری مینی تریگر ۲۴ سفید در دو نوع صاف و دندانه دار می باشد که بعلت تمایل بیشتر خریداران محترم به تهیه نوع دندانه دار، این مدل در تعداد بیشتری وارد و بفروش می رسد. در ضمن رنگ شفاف و سفید این محصول بسیار پرمصرف بوده ولی با توجه به تنوع بالای محصولاتی که اسپری مینی تریگر همراه آنها استفاده می گردد سایر رنگها مانند مشکی، زرد، قرمز، آبی، سبز و طوسی قابل ارائه می باشند.بجز این مدل اسپری، محصولاتی دیگری هم برای اسپری کردن وجود دارند. اسپری های دئودورانت (فاین میست) برای دهانه های ۲۰ و ۲۴ میلی متر و تریگر ۲۸ میلیمتر از سایر محصولات موجود در بازار برای استفاده روی بطری های مختلف هستند. این مجموعه ی تولید در کنار وارادت محصولات مختلفی همچون پمپ اسپری و تریگر و واشرهای سیل القایی مشغول به تولید سایر انواع ظروف پلاستیکی پت و پلی اتیلن، جار پت، پیمانه های پلاستیکی شیرخشکی، قاشق، اپلیکاتور کرم و قرص،  برای بسته بندی انواع داروها (قرص و کپسول) و مکمل های دارویی و غذایی می باشد.

در صورت نیاز به تهیه پمپ اسپری، تریگر و مینی تریگر با همکاران ما در بخش فروش داروپک در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما