مینی تریگر وارداتی

فروش عمده مینی تریگر وارداتی

مینی تریگر وارداتی

از مینی تریگر وارداتی و یا مینی تریگر خارجی ۲۴ می توان برای اسپری کردن انواع شوینده های خانگی و صنعتی (شیشه شوی، پاک کننده سطوح) ضد عفونی کننده های مختلف، خشبو کننده ها، دئودورانت (بادی اسپلش) و بسیاری از محصولات استفاده نمود.

اسپری مینی تریگر خارجی ۲۴ معمولا برای دهانه های ۲۰ و ۲۴ میلیمتر تولید شده و قابل استفاده همراه با بطری های پلی اتیلن، پت و پلی پروپیلن می باشند. ترگیر اسپری های این مجموعه وارداتی از کشور چین بوده و در پک های ۱۰۰۰ عددی قابل ارسال می باشند. جهت راحتی استفاده این محصول با نی بلند وارد شده و مصرف کنندگان می توانند با توجه به ارتفاع بطری محصول خود، سایز نی را تنظیم نمایند.

مینی تریگر ۲۴

کپ اسپری مینی تریگر وارداتی ۲۴ در دو نوع صاف و دندانه دار می باشد که بعلت تمایل بیشتر خریداران محترم به تهیه نوع دندانه دار، این مدل در تعداد بیشتری وارد و بفروش می رسد. در ضمن رنگ شفاف و سفید این محصول بسیار پرمصرف بوده ولی با توجه به تنوع بالای محصولاتی که اسپری مینی تریگر همراه آنها استفاده می گردد سایر رنگها مانند مشکی، زرد، قرمز، آبی، سبز و طوسی قابل ارائه می باشند.بجز این مدل اسپری، محصولاتی دیگری هم برای اسپری کردن وجود دارند. اسپری های دئودورانت (فاین میست) برای دهانه های ۲۰ و ۲۴ میلی متر و تریگر ۲۸ میلیمتر از سایر محصولات موجود در بازار برای استفاده روی بطری های مختلف هستند. این مجموعه ی تولید در کنار وارادت محصولات مختلفی همچون پمپ اسپری و تریگر و واشرهای سیل القایی مشغول به تولید سایر انواع ظروف پلاستیکی پت و پلی اتیلن، جار پت، پیمانه های پلاستیکی شیرخشکی، قاشق، اپلیکاتور کرم و قرص،  برای بسته بندی انواع داروها (قرص و کپسول) و مکمل های دارویی و غذایی می باشد.

در صورت نیاز به تهیه پمپ اسپری، تریگر و مینی تریگر با همکاران ما در بخش فروش داروپک در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما