قوطی های پت (PET) دارویی

قوطی های پت (PET) دارویی از ماده اولیه ای بنام  پلی اتیلن ترفتالات که به اختصار (PET) نامیده می شود تولید می گردند. برای تولید این ظروف ابتدا توسط دستگاه تزریق پلاستیک قطعه ی اولیه ای بنام پریفرم تولید می گردد. پریفرم پت دارای دهانه و رزوه مشخص بوده و دارای دیواره ای ضخیم می باشد. این قطعه اولیه سپس داخل کوره گرم شده و توسط دستگاه باد به شکل نهایی قوطی مورد نظر در می آید. امکان تولید قوطی های پت در طرح های متنوع از نظر دهانه ، نوع کپ ، شکل ظاهری و رنگ وجود داشته و این مجموعه امکان تولید قوطی های پت از حجم  ۳۰ سی سی تا ۲۵۰ سی سی را دارا می باشد.  در برخی واحد های صنعتی امکان تولید تک مرحله ای این ظروف نیز وجود دارد که بعلت نیاز به ماشین آلات گران قیمت اغلب در صنایع غذایی و نوشیدنی ها توجیه اقتصادی پیدا می کند. امکان ارائه انواع درپوش و کپ پیچی، قفل کودک (چایلد لاک) و پلمپ دار (زیپی) همراه این ظروف (قوطی قرص و کپسول) مقدور می باشد. در صورت نیاز به سیل القایی پت، امکان تامین واشر سیل القایی همراه با ظروف پت این مجموعه وجود دارد.

سفارشات عمده

در صورت بالا بودن تیراژ مورد نیاز قوطی قرص و کپسول، امکان انتخاب رنگ قوطی پت دارویی و نیز درپوش آن وجود داشته و حتی در صورت نیاز امکان ساخت قالب اختصاصی با طرح و شکل مورد نظر مشتری وجود خواهد داشت. رنگهای آبی، قرمز، مشکی، قهوه ای (امبر) و سفید از رنگهای روتین قابل تولید بوده و در صورت امکان تهیه رنگ های خاص مورد نظر مشتری در بازار امکان تولید قوطی و درپوش آن با سایر رنگها نیز وجود خواهد داشت. جهت رفاه حال خریداران گرانقدر تامین و جای گذاری آلومینیوم سیل القایی مناسب نیز توسط این مجموعه انجام می گردد.

خرده فروشی

از ابتدای دهه ۹۰ برای تامین نیاز بنگاه های کوچک این مجموعه اقدام به عرضه ی محصولات (قوطی قرص و کپسول) در تیراژ های پایین نمود. در بخش خرده فروشی مشتریان عزیز فقط امکان انتخاب از بین لیست موجودی لحظه ای انبار داشته و امکان تامین رنگ یا حجم خارج از لیست موجودی انبار وجود نخواهد داشت. در بخش خرده فروشی نیز ارسال به تمام نقاط کشور وجود دارد. با توجه به ترجیح خریدار و نیز مقدار سفارش امکان ارسال از طریق باربری، اتوبوس و تیپاکس وجود دارد. هزینه ارسال بعهده خریدار بوده و معمولا بصورت پسکرایه در مقصد از ایشان دریافت می گردد.