فروش عمده مینی تریگر

مینی تریگر 24 خارجی

فروش عمده مینی تریگر

یکی از فعالیت های اصلی داروپک واردات و فروش عمده مینی تریگر دهانه ۲۰ و ۲۴ می باشد. قیمت مناسب در کنار کیفیت بالای محصولات وارداتی این مجموعه از نقاط قوت قابل توجه این محموعه تولیدی و بازرگانی می باشد. در کنار تولید محصولات پلاستیکی بسته بندی دارویی مانند انواع قوطی و جار پت و پلی اتیلن، تامین انواع اسپری مینی تریگر از فعالیت های قابل ذکر داروپک می باشد.

قیمت مینی تریگر

قیمت مینی تریگر نیز همانند قیمت هر محصول دیگری در بازار متاثر از فاکتورهای متعددی می باشد. اگر بحث قیمت را محدود به اسپری های وارداتی کنیم قیمت این محصول متاثر از فاکتورهایی مانند نرخ ارز، امکان واردات، موجودی کالا در بازار، میزان تقاضا و شرایط کشور می باشد. در ماه های اخیر با توجه به شرایط کشور و همه گیری بیماری کرونا میزان تقاضا به نحو فزاینده و غیر قابل پیش بینی افزایش یافت که با توجه به بسته شدن مرزها در برهه ای از زمان در بازار با کمبود محصول و افزایش قابل توجه قیمت مینی تریگر روبرو شدیم. بعد از مدتی با افزایش تولید داخل و نیز واردات این محصول قیمت ها کمی نزولی شد. قطعا فروش عمده مینی تریگر با قیمت هایی به مراتب ارزانتر از سفارش های خورده فروشی انجام می گردد. ما در مجموعه ی داروپک مدعی پایین ترین و بهترین قیمت فروش مینی تریگر ۲۰ و ۲۴ نیستیم ولی در خصوص بالاترین کیفیت کمتر محصولی در بازار توان رقابت با محصولات وارد شده این مجموعه را دارد.

موارد استفاده

از انواع اسپری رقیق پاش برای اسپری کردن محصولات بسیار متنوعی از قبیل محلول های ضدعفونی دست و سطوح، شوینده ها و پاک کننده ها، سفید کننده ها، آفت کش ها و حشره کش های خانگی، شیشه شوی و بسیاری از محصولات دیگر استفاده می گردد. برخی از انواع تریگرها دارای تنظیم کننده نوع اسپری کردن می باشند که می توان بین اسپری یا استریم و یا قفل انتخاب نمود. اما نوع ساده ی این محصول فقط دارای یک نوع خروجی که همان اسپری می باشد.

محصولات موجود

در حال حاضر این مجموعه ۲ نوع تریگر دهانه ۲۴ را به صورت عمده از کشور چین وارد نموده و امکان تامین نیاز مشترین عزیز با دو رنگ شفاف و مشکی وجود دارد. در صورت نیاز لطفا از طریق لینکهای زیر اطلاعات بیشتر مانند قیمت مینی تریگر یا رنگ و قطر دهانه های موجود را ملاحظه بفرمایید.

سایر نام ها

این محصول دارای نامهای بسیار متعددی می باشد. مینی تریگر نام اصلی این محصول بوده ولی با یک جستوجوی ساده در گوگل به نام های متعدد دیگری مانند اسپری تفنگی، اسپری رقیق پاش و تریگر تفنگی برخورد خواهیم نمود.

در صورت نیاز به تهیه پمپ اسپری، تریگر و مینی تریگر با همکاران ما در بخش فروش داروپک در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما