سیل القایی شیشه

همانطور که از نام این محصول ” سیل القایی شیشه ” پیداست از این محصول برای پلمپ و آب بندی ظروف شیشه ای استفاده می گردد. ظروف شیشه ای از قدیمی ترین انواع ظروفی هستند که انسان برای نگهداری محصولات مختلف از آنها استفاده نموده است. انواع محصولات کشاورزی و خوراکی، انواع داروهای گیاهی و شیمایی، عسل، ارده، کره یا روغن های حیوانی و بسیاری از محصولات دیگر و خلاصه هر محصولی که به ذهنتان برسد در این ظروف بسته بندی می گردد.

یکی از نکات اساسی هنگام بسته بندی حفظ اصالت محصول تا زمان مصرف می باشد. اینجا بود که جای خالی واشرهای سیل القایی شیشه به خوبی احساس شد و تولید کنندگان محصولات بسته بندی اقدام به تولید واشری برای پلمپ و درزبندی ظروف شیشه ای نمودند. این واشرها در دو نوع مقوادار و تک لایه تولید شده و هر یک مناسب بسته بندی محصولاتی خاصی می باشند.

فویل سیل شیشه مقوادار یا تک لایه

نوع مقوادار این محصول (فویل سیل الومینیومی سیل القایی)  اغلب برای محصولات مایعی که پس از باز شدن پلمپ نیاز به اب بندی مجدد دارند استفاده می گردد. در واقع برخی محصولات هستند که مصرف در بیش از یک نوبت صورت می پذیرد و مصرف آنها شامل گذشت زمان می گردد. تولید کنندگان تمایل دارند که مصرف کننده بعد از باز نمودن سیل القایی پلی اتیلن (PE) از روی ظرف همچنان امکان آب بند نمودن ظرف خود را تا نوبت مصرف بعدی داشته باشد. اینجاست که واشر مقوایی که قبلا همراه آلومینیوم سیل داخل درب قرار گرفته در درب باقی مانده و عمل آب بندی تا نوبت بعدی مصرف را برای مصرف کننده انجام خواهد داد. محصولاتی از قبیل برخی روغن های صنعتی و روان کننده ها (روغن موتور، واسکازین، روغت ترمز) برخی شوینده ها یا سفید کننده ها، برخی مواد شیمیایی، سموم و کودهای کشاورزی و برخی مواد غذایی و دارویی جزو این محصولات می باشند. با توجه به توضیحات ذکر شده نوع تک لایه اغلب برای محصولاتی که پس از باز شدن پلمپ نیاز به آب بندی نداشته و یا اینکه در یک نوبت مصرف می گردند مناسب تر می باشد. در صورت نیاز به دریافت قیمت و یا اطلاعات بیشتر می توانید با پرسنل فروش و فنی ما از طریق تلفن، ایمیل و یا واتسپ در تماس باشید.