مینی تریگر 24 مشکی

تریگر و اسپری رقیق پاش

از انواع تریگر و اسپری رقیق پاش می توان همراه با انواع شوینده های خانگی و صنعتی (شیشه شوی، پاک کننده سطوح) ضد عفونی کننده های مختلف، خشبو کننده ها، دئودورانت (بادی اسپلش) و بسیاری از محصولات دیگر استفاده نمود. تریگر و مینی تریگر از محصولات اصلی مورد استفاده همراه محلول های پاک کننده می باشند.

تریگر و مینی تریگر

این دو محصول بسیار شبیه هم هستند. تفاوت عمده ی آنها سایز و شکل آنها بوده. مینی تریگز ها اغلب برای ظروف با دهانه های کوچکتر مانند ۲۴ و ۲۰ میلی متر تولید میگردند و اسپری تریگر معمولا برای دهانه ۲۸ میلیمتر تولید می گردد. ظروف شوینده های شیشه شوی، پاک کننده ها و برخی ضد عفونی کننده های داراب دهانه ۲۸ میلیمتر می باشند. جهت راحتی استفاده این محصولات با نی بلند وارد شده و مصرف کنندگان می توانند با توجه به ارتفاع بطری محصول خود، سایز نی را تنظیم نمایند.

کپ اسپری تریگر در دو نوع صاف و دندانه دار می باشد که بعلت تمایل بیشتر خریداران محترم به تهیه نوع دندانه دار، این مدل در تعداد بیشتری وارد و بفروش می رسد. در ضمن رنگ شفاف و سفید این محصول بسیار پرمصرف بوده ولی با توجه به تنوع بالای محصولاتی که اسپری مینی تریگر همراه آنها استفاده می گردد سایر رنگها مانند مشکی، زرد، قرمز، آبی، سبز و طوسی قابل ارائه می باشند.

اسپری رقیق پاش

اسپری رقیق پاش معمولا برای دهانه های ۱۸، ۲۰ و ۲۴ میلی متر تولید شده و همراه با انواع محلول های ضد عفونی کننده، خوشبو کننده، دئودورانت و پاک کننده های خانگی و صنعتی قابل استفاده می باشند. اسپری های این مجموعه وارداتی بوده و در پک هایی با تعداد متفاوت عرضه می گردند. این مجموعه ی تولید در کنار وارادت محصولات مختلفی همچون پمپ اسپری و واشرهای سیل القایی مشغول به تولید سایر انواع ظروف پلاستیکی پت و پلی اتیلن، جار پت، پیمانه های پلاستیکی شیرخشکی، قاشق، اپلیکاتور کرم و قرص،  برای بسته بندی انواع داروها (قرص و کپسول) و مکمل های دارویی و غذایی می باشد.

در صورت نیاز به تهیه ی اسپری رقیق پاش، تریگر و مینی تریگر با همکاران ما در بخش فروش داروپک در تماس باشید.